We wrześniowy weekend, w Helu spotkali się najbliżsi członkowie rodziny naszego patrona - komandora Zbigniewa Przybyszewskiego.

Piękna wrześniowa pogoda sprzyjała odwiedzinom w naszym muzeum i spacerom po Helu. Jednym z tematów rozmów były oczywiście plany przygotowań uroczystego pogrzebu szczątków komandora Zbigniewa Przybyszewskiego wraz z jego współtowarzyszami niedoli - ofiarami komunistycznej zbrodni - kontradmirałem Stanisławem Mieszkowskim i komandorem Jerzym Staniewiczem.

Wstępne plany przewidują pogrzeb w 2017 roku, na cmentarzu Marynarki Wojennej na Oksywiu.

Na zdjęciu od lewej: Aleksander Narloch, jego żona - Anna Narloch - wnuczka komandora Przybyszewskiego, kuzyn komandora - Zbigniew Przybyszewski z żoną Agatą i synami Janem i Józefem.