Rozkładowe regularne kursy kolejki wąskotorowej w długi weekend majowy: od 27 kwietnia do 5 maja codziennie, a następnie w każdy weekend do polowy czerwca

W sezonie 2019 regularne codzienne kursy zaczynamy od 15 czerwca. Pierwszy kurs kolejki o godzinie 10.30, następnego średnio co 30 minut.
Do 18 września pracujemy CODZIENNIE w godzinach otwarcia Muzeum.
Nasza pierwsza kolejka dowozi pasażerów ze stanowiska artyleryjskiego B2 (Bruno) w którym znajduje się Muzeum, trasą ok. 0,5 km do stanowiska nr 3 (Caesar) - gdzie KAŻDY może postrzelać na strzelnicy bojowej - Z OSTREJ BRONI!

Od wiosny 2013 zwiedzający dojeżdżają drugą kolejką wąskotorową także do nowo powstałego Muzeum Kolei Helskich. Dzięki przedłużeniu trasy kolejki o blisko kilometr, do i tak bogatego pakietu atrakcji doliczyć można kilka następnych, między innymi przesiadkę na drugi pociąg, przejazd na teren do niedawna ściśle strzeżonych przez wojsko Magazynów Amunicyjnych baterii Schleswig - Holstein, czy zwiedzanie wnętrza jednego z obiektów, w którym znajduje się oddział MOW - Muzeum Kolei Helskich. Na pasażerów kolejki czeka tam także wystawa plenerowa, w tym prawdziwa, unikatowa lokomotywa manewrowa LS - 40, jedna z zaledwie kilku zachowanych w kraju!.
Podkreślić warto, że mimo dużej ilości atrakcji, całość pakietu "przejazd kolejką wąskotorową", łącznie ze zwiedzaniem, zajmie Państwu nie więcej niż 45 minut intensywnej przygody.

- istnieje możliwość przejazdu kolejką wąskotorową Muzeum na zamówienie, połączona ze zwiedzaniem Muzeum Kolei Helskich.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie u Marcina Przybysza: 603 650 536.

We wszelkich sprawach kolejki proszę dzwonić:
Marcin Przybysz tel.kom. 603-650-536